Број на оглас: 3654608
Објавен на: 04.08.2020, 09:21
1 / 12

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM. 2015G

11.900 € 12.900 €
Марка:
BMW
Модел:
116
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 116 DIEZEL SPORT MODEL , TWIN TURBO , PROIZVEDENO 2013G. KUPENO PRVA REG. 01. 2015G. REALNI 105000KM. REG. NA MK TABLICI DO 08.2021G. SO ORIGINALNA REDOVNA SERVISNA KNISKA , KOMPLET SEGA SERVISIRANO , 2 ORIGINAL KLUCA....
KOLATA E NOVA ISTO KAKO OD SALON ...
POTROSUVACKA 4,5L KOMBINIRANO ...
HANDSFREE , START STOP ,eko comfort sport
PARKING SENZORI M3 16KI FELNI
MOZE ZAMENA ZA EFTINA KOLA + DOPLATA