Број на оглас: 3654503
Објавен на: 23.09.2020, 12:59
1 / 6

RENAULT ESPACE 2.2 DTI

По Договор
Марка:
Renault
Модел:
Espace
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault espace so full oprema
- Прва Регистрација 2007
- Дизел
- 7 Седишта
- Фул опрема
- Трозонска Клима
- Панорама Кроф
- 100% реални километри
- Нови вложувања-Нема
- Регистрација до Мај 2021
- Одлична семеен Автомобил
- Eкстра сочувам
- Прва фарба
- Многу тифка кабина при возење
- Пали - Вози