Број на оглас: 3654483
Објавен на: 21.07.2020, 16:46
1 / 10

Се издава деловен простор во центар на Велес

200 €
Квадратура:
76 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува деловен простор на ул.Солунска 2А
Локација во строг центар зградата над Уни Банка на 3ти спрат.