Број на оглас: 3653941
Објавен на: 02.08.2020, 10:41
1 / 7

CYCO tr28 velosiped

260 € 280 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


gumi 28
led sijalici napred i nazad so dinamo vo predno trkalo
amortizer sr suntor
sediste selle royal so amortizer
brzini 3*8 shimano, zaden menjac shimano Deore
ekstra socuvan.
cena 260 € fiksna