Број на оглас: 3653880
Објавен на: 04.08.2020, 18:00
1 / 10

CHOPER 250 CC 078-387-379

1 МКД
Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2010
Модел:
HAMACHI
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


COPEROT E VO ODLICNA SOSTOJBA
SE GLEDA NA SLIKITE
POVEKE INFORMACII NA TELL
078-387-379 MIKI
076-552-882 MIKI