Број на оглас: 3653795
Објавен на: 18.04.2021, 14:26
1 / 1

Plac vo nas. Caska

По Договор
Квадратура:
510 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo nas. Caska so 510 m2.
Cena po dogovor.
Kontakt 078-248-434