Број на оглас: 3653662
Објавен на: 10.08.2020, 17:03
1 / 7

Opel Tigra 1.3cdti 2008 Registriran 2021

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Tigra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avto Plac Formula-95 Strumica
Se prodava
Opel tigra
1.3cdti
2008
Komandi na volan
Oz bandazi 17
Brambo sopiracki
Sport
Kabriolet
075390333