Број на оглас: 3653620
Објавен на: 27.09.2020, 20:08
1 / 9

Yugo 1.6

700 € Цената е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yugo so 1.6 motor spreman, spusteno napred i nazad so 2 novi gumi, registrirano do januari 28 2021, nikade nee skapano proverka kade sakate