Број на оглас: 3653569
Објавен на: 07.08.2020, 11:33
1 / 7

Opel Astra G 1.6 16v

2.100 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Астра 1.6
16v 101кс
1999 година
Редовно сервисирана и одржувана
Фул опрема
Регистрирана до 15 мај 2021
Евро кука
4 нови гуми
4 нови амортизери
Нови плочки
Пред 3000km сменето нова ламела, потисна, ребрасти каиш и водна пумпа
Без дополнителни вложувања!

Можна замена за понова кола со моја доплата.

Контакт број - 078/221/751