Број на оглас: 3653512
Објавен на: 06.08.2020, 18:43
1 / 12

PEUGEOT 207 1.6HDI 2008G NOV UVOZ

3.250 € Цената не е фиксна 3.300 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.6HDI 2008G PLATENI DAVACKI DO REG CENA 3300
KLIMA RABOTE
ELEKTRIKA NA PROZORI
BORD
KOMANDI NA VOLAN
ABS
CD ZARZER 5CD
ODLICNA SOSTOJBA
REALNI KM
NOV UVOZ ITALY MNOGU ZDRAVO