Број на оглас: 3653423
Објавен на: 04.08.2020, 13:00
1 / 6

Se prodavaat stanovi Vo gradba

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
108 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Braka Miladinovi br.8

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat stanovi Vo gradba na ul. Braka Miladinovi br.8 sproti restoran Fantazi ( Vo neposredna blizina na Gradskiot park) na kat 1 stanovi od 108 m2 i Vo potkrovje stanovi od 124 m2, uselivi Za dva meseca.
Cena Po dogovor