Број на оглас: 3653422
Објавен на: 09.08.2020, 08:34
1 / 9

Capriolo Cobra

8.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo odlicna sostojba kupen pred 2 godini