Број на оглас: 3653416
Објавен на: 04.08.2020, 19:01
1 / 10

Hyundai Santa-fe 2.2

6.500 € Цената е фиксна 7.500 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
114 kw / 155 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Hyundai Santa-fe 2.2 дизел со реални 260000 километри и добро сочуван. Регистриран до 20.01.2021г со направени сите сервиси и нов акомулатор под гаранција..
Можна е замена само за Мерцедес Мл320.