Број на оглас: 3653312
Објавен на: 13.08.2020, 08:23
1 / 8

AUDI A6 3.0 HITNO

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Audi A6 - 3.0 TDI 204ks
Во одлична состојба, регистрирано,зелен картон.
Може замена
Цена по договор