Број на оглас: 3653230
Објавен на: 25.09.2020, 10:57
1 / 2

OTKUP NA HAVARISANI VOZILA SO MK TABLI

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ponudi na viber so sliki i cena