Број на оглас: 3653224
Објавен на: 02.08.2020, 06:42
1 / 5

Se prodava traktor Fordson super major

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po nego 70 ks registriran extra masina