Број на оглас: 3652777
Објавен на: 03.08.2020, 13:00
1 / 12

Kolicka i transporter

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kolicka skoro nov so moznost dvostrano turkanje so nivelacija za spustanje i za spienje.
Cena 3000 den
Transporter za nosenje i za vo kola chicco skoro nov
3000 den.
Transporter chipollino skoro nov 2500 den