Број на оглас: 3652702
Објавен на: 19.07.2020, 21:29
1 / 4

Mercedess benz

10.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во одлична состојба не регистриран може да се види во секое време
Цена:10.000 со ддв
Може и замена за кола