Број на оглас: 3652455
Објавен на: 02.08.2020, 10:21
1 / 12

AUDI A6 ALL ROAD!! 3.0tdi 2008god!!

8.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
Allroad
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 All Road!!
2008god!!
3.0tdi 225ks!!
180000km!!
Full oprema,servisirano,registrirano,kolata e cakum pakum!!
Moze proverka vo servis,moze test voznja!!
Davame garancija za km i ispravnost!!
Kolata e kako nova!!