Број на оглас: 3652315
Објавен на: 03.08.2020, 09:56
1 / 12

Toyota Rav 4 2.2dizel!! 2007God!! Registrirana!

6.500 € Цената не е фиксна 6.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota Rav 4 2.2dizel 136ks!!
2007god!!
Registrirana pred 10dena!!
4 glanc novi gumi!!
Kasko osigurana!!
178000km!!
Nov akumulator exide,djipot e fabrika bez 1 grepka!!
Moze proverka vo servis,moze i test voznja!!
Davame garancija za ova vozilo!!
4x4 so najdobriot motor 136ks na Toyota!!
Full oprema!!