Број на оглас: 3652089
Објавен на: 08.08.2020, 14:48
1 / 11

MERCEDES SPRINTER 516 CDI SO RAMPA

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SPRINTER 516 CDI SO RAMPA
GODINA 12.08.2010
189000 KM
6 BRZINI
1000 KG RAMPA DAUTEL
SEGA DONESEN
REGISTRIRAN