Број на оглас: 3651954
Објавен на: 16.09.2020, 13:11
1 / 3

BMW 195/65/15

150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 broja 9200 den ,samo bandazi 6000 den,samo gumi 4000 den