Број на оглас: 3651923
Објавен на: 07.08.2020, 09:44
1 / 7

245 45 18 100Y XL NANKANG sport mnogu solidni gumi

4.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
245
Висина:
45
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


--245 45 18 100 Y XL NANKANG sport mnogu solidni gumi.
--gumite imaat sara pogolema od 6 milimetri.
--proizvedeni 2013 godina.
--made in TAIWAN.
--cena za dvete gumi 4500 denari.