Број на оглас: 3651917
Објавен на: 29.09.2020, 23:17
1 / 12

VW Golf 5 plus 1.9D

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Golf 5 plus 1.9 TDI
77kw/105ks
Perfektno zacuvan, garaziran. Kompletna oprema.
Registriran do 08.2021
Poveke info na 075613743