Број на оглас: 3651673
Објавен на: 07.08.2020, 09:40
1 / 10

RENAULT CLIO 1.5 DCI

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT CLIO 1.5 DCI
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2002)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-HALOGENKI;
-SERVISIRANO;
-MALA POTROSUVACKA
-REGISTRIRANO CELA GODINA;
———I N F O(071/252-444)——