Број на оглас: 3651607
Објавен на: 04.08.2020, 12:37
1 / 11

bmw e46 320 d

2 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 320 full oprema ne registrirano