Број на оглас: 3651358
Објавен на: 20.01.2021, 17:22
1 / 10

SCANIA R420 LB6X2 4MLB TANDEM

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SCANIA R420 LB6X2 4MLB
GOD:2006
FABRIKA NOVA . GODINA 2006 -KM. 860,000 -NOSIVOST .15 100 -REZERVOARI ZA NAFTA .1200 L -RETARDER -KLIMATRONIK -GUMI 95% -ALUMINIUMSKI BANDASI // MOZE ZAMENA