Број на оглас: 3651164
Објавен на: 06.08.2020, 12:29
1 / 5

TOMOS AFTOMATIK PALI VOZI

10.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Tomos
Вид:
Останато
Година:
1993
Модел:
AFTOMATIK
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


tomos aftomatik pali vozi bez nikakov problem proba vo sekoe vreme bez dokumenti..mozi i zamena za bilo sto so doplata dajte ponudi poveke inf na 077979082 ili viber 079353307