Број на оглас: 3650984
Објавен на: 04.08.2020, 22:13
1 / 3

Индустриска машина за шиење

5.990 МКД Цената не е фиксна 6.499 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Потполно исправна индустриска машина за шиење Сингер
Контакт тел. 070222445