Број на оглас: 3650850
Објавен на: 01.08.2020, 13:00
1 / 5

Se prodava Fiat Brava 1.9 JTD

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Brava
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat brava 77kw 105.Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi,smeneto: ulje,filter.rebrast,2 novi gumi pred 200 km,registrirana do 06.07.2021god.Od opema poseduva:centralno,alarm,klima,elektrika na stakla,na retrovizori,podesuvanje na volan, na farovi i tn.cena broj za kontakt 071 325 775 Viktor.