Број на оглас: 3650809
Објавен на: 17.07.2020, 16:54
1 / 12

Renault Laguna 1.9dci 2001god

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna 1.9dci 2001god 88kw.
kolata e maksimalno zacuvana treba da se vidi i proba, proverka kade sakate...
kolata ima napraveno kolmpleten servis pred 1.000km...
Kolata od oprema poseduva:
-tempomat
-klima
-el. na site prozorci

Kolata e registrirana do 07 mesec 2021...

Cena po dogovor...
Tell za kontakt: 077-904-697