Број на оглас: 3650793
Објавен на: 15.08.2020, 11:42
1 / 12

AUDI A7 3.0 TDI S LINE

1 €
Марка:
Audi
Модел:
А7
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a7 3.0 TDI 2016 so najvisoko nivo na oprema mozi proverka po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955