Број на оглас: 3650610
Објавен на: 01.08.2020, 13:00
1 / 3

Se prodava Opel Astra 1.7 TD Karavan

1.100 € Цената не е фиксна 1.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7 TD karavan, kolata e vo odlicna sostojba so smeneto podvozje, ulje i filtri, kaisi, solidni gumi. Registrirana do 8 mi noemvri 2020 godina.