Број на оглас: 3650413
Објавен на: 13.08.2020, 00:15
1 / 10

Audi A3 2.0 tdi 2010g

6.800 € Цената не е фиксна 6.900 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2010g
2.0 143ks
Novi gumi 4
Servisiran
Rebrast kais liniski
Zategaci vodna pumpa
Maslo i site filtri
Mnogu socuvana
Realni km