Број на оглас: 3650378
Објавен на: 17.07.2020, 09:57
1 / 3

ZEPPELIN ZM 19

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Багерот може и цел 4000евра а може и на делови