Број на оглас: 3650365
Објавен на: 17.07.2020, 09:38
1 / 3

Sisterna

2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Систерната е во одлична состојба може да се види во секое време внатре собира 3т со се пумпа