Број на оглас: 3650347
Објавен на: 03.04.2021, 23:45
1 / 3

Silos za beton

6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Силосот е во одлична состојба автоматски се полни има корпи на ланец за песок 8 м3 час сама се полни може да се види во секое време
Може и замена за кола