Број на оглас: 3650332
Објавен на: 17.07.2020, 09:03
1 / 5

Fiat

15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Багерот е во одлична состојба може да се види во секое време
Mоже и замена за кола