Број на оглас: 3650160
Објавен на: 02.08.2020, 14:08
1 / 12

NISSAN QASHQAI 1.5 TDCI!!!

8.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
Qashqai
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-- KLIMA
--- SERVO
--- MET.BELA
---ABS
---ESP
---CD MP3 + TEL
--- 10 X ARBEGA
--- KOZEN VOLAN so komandi I podesuvanje vo visina)
-- BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
TEMPOMAT realni kilometri 100% ) KILOMETRITE MOZE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS NA NISSAN !

Потврден огласувач
 Автоцентар Тоше (претпријатие)