Број на оглас: 3650119
Објавен на: 04.08.2020, 09:12
1 / 7

Opel Tigra 1.4i Extra

1.399 € Цената не е фиксна 1.499 €
Марка:
Opel
Модел:
Tigra
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Extra sostojba registracija cela godina
Novi gumi sega staveni
Servis golem pred 1000km (bez plin-bez klima)
Nema nitu 1 denar vlog vo tigra
Cena 1499€