Број на оглас: 3650044
Објавен на: 03.08.2020, 09:56
1 / 12

OPEL ASTRA 1.7cdti 2009god!! Fabrika!!

3.800 € Цената не е фиксна 3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Astrata e uvezena,plateni se site davacki do tablici!!
2009god vo Homologacija,ne e 2007 2008 tuku orginal 2009god!!
1.7cdti 125ks!!
6 brzini!!
170000km!!
Cosmo oprema,koza,maska piano black,racaro sedista,tempomat,klimatronik,al bandazi,el stakla,2 kluca,servisna kniska!!
Kolata e staklo bez 1 grepka i nadvor i vnatre!!
Moze proverka vo servis,moze i test voznja!!
Davame garancija za km i ispravnost!!