Број на оглас: 3649868
Објавен на: 01.08.2020, 13:01

SE PRODAVA VILA VO STENJE

25.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
197 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Stenje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vila vo s.stenje so vkupna povrsina od 197m kvadratni so uredna dokumentacija.Cena po dogovor
071 24 24 06 Keti