Број на оглас: 3649651
Објавен на: 23.09.2020, 12:25
1 / 5

Aluminiumski bandazi orginal za Mercedes 5x112-17ki

15.000 МКД
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7.5J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se zdravi, pravi orginal Mercedes izvadeni se od ML