Број на оглас: 3649510
Објавен на: 16.07.2020, 09:46
1 / 4

Mercedes Benz 28

5.000 € Цената не е фиксна 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е пали вози