Број на оглас: 3649504
Објавен на: 16.07.2020, 09:34
1 / 3

MAN

25.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во одлична состојба може да се види во секое време