Број на оглас: 3649496
Објавен на: 03.04.2021, 23:44
1 / 7

Fiat Ducatо 2.3jtd MAX

4.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба може да се види во секое време