Број на оглас: 3649360
Објавен на: 03.08.2020, 15:07
1 / 9

Peugeot 306

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 306 1.4 benzin ekonomicno kolice meneta mue cela prednica pred 2 meseci ulje i filtri ,ima alu bandasi tel za kontakt 078523335(viber)