Број на оглас: 3649314
Објавен на: 04.08.2020, 09:48
1 / 12

VW PASSAT 1.8 A TEST PLIN

1.900 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba 1.8 so atestiran plin novi gumi servisiran kompletno go imam 10 godini se prodava poradi kupeno novo vozilo klima odlicno ladi reg do 03.09.2020god za poveke info na tel.074604336 074604336