Број на оглас: 3649302
Објавен на: 04.08.2020, 15:45
1 / 8

Citroen C Croser

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C-Crosser
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Citroen C Coser vo odliçna sostojba so full oprema,4×4 so 7 sedishta so letni i zimski gumi Continental so se çeliçni bandashi,navigacija senzori so se kamera pozadi ,blututh ,tuch ekran na bordot imnogu druga oprema.