Број на оглас: 3649135
Објавен на: 15.07.2020, 17:13
1 / 8

Се продава Fiat Panda

2.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


~Fiat Panda~
Карактеристики:
-Регистрација: Цела година
-Економично, гратско возило во одлична состојба
-Зачувано каросериски/внатрешно
-Нови гуми
-Со вградена клима
-Со централно заклучување - два клуча
~ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА 077-752-358~